Nově uvolněné mobilní aplikace nebude možné provozovat s tzv. self-signed certifikáty - více informací ZDE.Deník vozidla - Doprava

Z WikiOrange
Přejít na: navigace, hledání

BID10511 "Deníky vozidel" H6228

Jde o chronologický přehled událostí, které se týkají vybraného vozidla. V deníku se evidují počáteční stavy, kontrolní body, které vznikají při uzávěrce vozidla a popisují stav vozidla ke dni této uzávěrky, a dále také všechny údržby týkající se daného vozidla. Zobrazí se prostřednictvím akce Deník vozidla v přehledu vozidel.


V přehledu vidíte počáteční stav daného vozidla, všechny kontrolní body vzniklé závěrkou a také všechny plánované a provedené údržby, kontroly či jiné události. Termíny jednotlivých údržeb a kontrol můžete zadávat při evidenci nového vozidla. Od tohoto data nebo počtu kilometrů bude systém kontrolovat provedení těchto údržeb. S blížícím se termínem údržby vás bude systém upozorňovat na její provedení. Upozornění blížící se údržby nebo její zmeškání najdete na kartě jednotlivých vozidel. Přehled všech aktuálních alarmů najdete pomocí akce Akutní stavy vozidel v přehledu vozidel.

Upozornění Kontrolní body vzniknou závěrkou vozidla k určitému dni. Závěrka zkontroluje všechny údaje o vozidlu k danému dni a po závěrce už nebude možno tyto údaje měnit. Poslední kontrolní bod však máte možnost zrušit a tím zpřístupnit dřívější údaje.


Nad přehledem deníku vozidla jsou k dispozici standardní nástroje pro práci s přehledy i některé specifické akce, které jsou určené pouze pro práci s deníkem.

Akce pro provedení změn některých základních deníkových údajů, které se promítnou na kartě vozidla

  • Výměna tachometru
  • Výměna SPZ
  • Výměna počítadla MTH
  • Oprava stavu nádrže


Přehled všech událostí za všechna vozidla souhrnně poskytuje přehled Deníky vozidel, který se nachází v hlavní nabídce v Doprava, Další.

další